HAKKIMIZDA         ANATOMİ EKİPMANLARI        VETERİNER ANATOMİ EKİPMANLARI        HASTANE EKİPMANLARI        MUTFAK EKİPMANLARI        REFERANSLAR        İLETİŞİM

Yıkamalı Morg Ünitesi

Özellikler

  • Morg ünitesi AISI 304 kalite 18/8 krom nikel malzemeden üretilmektedir.
  • Kimyasal kirliliğe veya bulaşıcı hastalığa maruz kalmış cesetlerin konulduğu morgların daha sonrasında temizlenip dezenfekte edilmesinin zorluğundan dolayı Bayinoks tarafından geliştirilen yıkamalı morg ünitesi, tam otomatik olarak kendi iç duvar ve sedyesini yıkayıp dezenfekte etmektedir. Mevcut bu işlemi bir robot sayesinde gerçekleşmekte olup aynı robotla birden fazla morg ünitesini ayrı ayrı yıkayarak dezenfekte edilebilmektedir.Yıkama robotu ayrı bir cihaz olup çoklu morg sistemine seri olarak adapte edilebilir şekilde üretilmektedir.
  • Yıkama Robotunda iki adet 60 lt su tankı vardır. Robota yıkama startı verildikten sonra ilk yıkama tankını su doluma başlarken aynı anda yıkama solüsyonunu ayarlanan miktarda yıkama suyuna karıştırır ve tank 60 lt suyu aldıktan sonra otomatik olarak ısıtma başlar. Isıtma işlemi yapılırken aynı anda durulama yani dezenfekte suyu dolmaya devam eder. Dezenfekte suyu dolarken otomatik olarak su içerisine dezenfekte solüsyonu ayarlanan miktarda otomatik olarak pompa sayesinde durulama suyuna karışır. Su dolduktan sonra otomatik olarak ısıtma işlemi başlar. Isıtma işlemi bittikten sonra robot otomatik olarak belirlenen morg kabinini yıkama işlemine başlar. Yıkama ve dezenfekte işlemi yaklaşık 20 dakika gibi bir sürede biter. Daha sonra robot ikinci bir kabin yıkanabilmesi için kendini otomatik olarak hazırlar ve komut verilmesini bekler. Tüm bu işlemler insan müdahalesine gerek duyulmaksızın tam otomatik olarak yapılmaktadır.

MODEL

BAYİNOKS


KOD

YKMU86240165

KAPASİTE

K2

GÜÇ

220 V 2000 W

EBAT

86 x 240 x 165 cm

İvedik Organize Sanayi Bölgesi Arı Koop. 2. Etap 1481 Sokak No:35 Yenimahalle / ANKARA
t:+90 312 395 34 93-94   f:+90 312 395 24 11